Nedílná součást
kvalitní portrétní fotografie

V našem ateliéru malujeme plátna v široké barevné škále, s jemnou, střední a výraznou strukturou na prvotřídních šepsovaných malířských plátnech ze 100% bavlny. Pro speciální zakázky vytvoříme plátno přesně podle požadavků klienta. A v čem naše plátna vynikají?

Prvotřídní kvalita

Naše fotografická pozadí jsou na prvotřídních šepsovaných malířských plátnech ze 100% bavlny. Plátna mají jemnou zrnitou strukturu.

  • rozměr 160 x 250 cm (gramáž 315g / m2)
  • rozměr 210 x 350 cm XL (gramáž 340g / m2)

Aktuální fotopozadí na prodej

Profesionální barvy

Profesionální akrylové barvy C.KREUL a ETERNAL jsou nanášeny v několika vrstvách, čímž je dosaženo prostorového, trojrozměrného, efektu a stínování.

Aktuální fotopozadí na prodej

Použití v interiéru i exteriéru

Naše plátna neodráží světlo, nelesknou se (to může být problémem papírových, vinylových, polypropylénových a látkových pozadí na umělých textiliích). Naše plátna nepropouští světlo, můžete je tedy použít i venku, mimo ateliér.

Aktuální pozadí na prodej

Potřebujete plátno?

Formulář nejde odeslat. Zkontrolujte, zda jsou všechna pole vyplněná.

Máte zájem o plátno, fine art nebo focení? Zanechte nám zprávu, obratem se ozveme.

se zpracováním mých osobních údajů (e-mail a telefon) za účelem odpovědi na můj dotaz, zaslaný prostřednictvím kontaktního formuláře umístěného na webových stránkách designtribu.com

Fine art fotografie

Každý fotograf, který se rozhodne zařídit si vlastní fotoateliér, bude muset, dřív nebo později řešit zásadní otázku, jaké fotografické pozadí pořídit. Možností je řada a je potřeba si stanovit preference. Při výběru pozadí není velký rozdíl, jestli používáme studiová záblesková, nebo trvalá světla. Spíše záleží, s jakým fotografickým pozadím dosáhneme snadněji požadovaného výsledku a jaké pozadí lépe vyhovuje zamýšlené kompozici.

Vrcholem jsou látková, ručně malovaná fotografická pozadí, s nimiž v portrétní fotografii dosáhnete nejlepších výsledků a která jsou pro fine art a výtvarné portréty, ale i některé druhy produktové a fashion fotografie naprosto nezbytná. Nejvíce využijete ta, která se dají použít jako dekorační a dodají fotografiím požadovaný charakter.

Ukázky fine art fotografie (autor Petr Bouda / Instagram)